Rüyada At Sineği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada At Sineği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada At Sineği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada At Sineği görmek ile alakali tabirler, Rüyada At Sineği görmek ne anlama gelir? Rüyada At Sineği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve At Sineği dini rüya tabirlerinde At Sineği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada at sineğinin görülmesi; ev halkı, evlat ve akrabalarla tabir olunur. Bir kimsenin kendisine ait bir atın üzerinde at sineği görmesi; o kimsenin çok günah işleyeceği ile yorumlanır. Bir başka yoruma göre de ailesinden birine faydası dokunur. Bir at sineği öldürdüğünü gören kimsenin malında eksiklik meydana gelir. Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: Rüyada at sineği görülmesi beş şekilde yorumlanır. Bunlar da: Eş, mal, nimet, kızgınlık ve hiddet.


Seyyid Süleyman : At sineği, aile halkıyla tevil edilir. Malik olduğu hayvanın üzerinde at sineği gören, çok günah işler. Bir rivayete göre ailesinden biri menfaat sağlar. At sineği öldürenin, malında ailesinde ve hizmetkarlarından noksan hasıl olur. Bu sineği yere atan, ailesinden uzak düşer.
Cafer-i Sadık'a göre rüya şunların temsilcisidir. Aile, mal, ni'met ve hizmetçi.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna