Rüyada Hunk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hunk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hunk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hunk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hunk görmek ne anlama gelir? Rüyada Hunk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hunk dini rüya tabirlerinde Hunk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada, ölünün kefeni üzerine saçılan ve «hunk» diye isimlendirilen güzel kokulu şeyi görmek, gamlı kimse için ferahlığa, dini bozuk olan için tevbeye delalet eder.
Bu kokuyu satın almak için birinden yardım isterse, o kimse güzel bir mevkide insanları hayırla anan birisinden yardım taleb eder. Üzüntü ve sıkıntılı zamanlarında ona iltica eder.
Eğer bir kimse, bir ölüye hunk satın alması için birisinden yardımda bulunsa, o kimse dini bozuk bir insan hakkında kötü söz söylemesine, din ve dünyada bozukluğundan dolayı ona nasihat etmesine yahut fakirliğini götürecek ve onu mihneten kurtaracak bir şeyi başkasından istemesine delalet eder. Çünkü ölüm, dinin bozukluğu yahut hapis ya da büyük günahtır. Hunk ise ölünün kötü kokusunu giderir.
Rüyada, misk ve anberin karışmasından meydana gelen koku ve kafur gibi güzel kokuları görmek, güzel isim ve güzel medihtir.
Ölünün hunk'u onun güzel bir şekilde övülmesine ve kötülüklerden tezkiye edilmesine delalet eder.
Bazen de bu rüya, mükafat ve teşekkür ve şöhret ümit etmeksizin iyilik etmeye delalet eder.
(*) Ölüyü tahnit etmede kullanılan kimyevi madde.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna