Rüyada Hayvan Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hayvan Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hayvan Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hayvan Kemiği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hayvan Kemiği görmek ne anlama gelir? Rüyada Hayvan Kemiği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hayvan Kemiği dini rüya tabirlerinde Hayvan Kemiği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen hayvan kemiği, kemiğin kendisine nisbet edilen bir kimse tarafından meydana gelecek mala delalet eder. Rüyada görülen hayvan kemiği: «O kemiklere de et giydirdik» (Sure-i Mü'min, ayet 14) mealindeki ayet işaretince rüya sahibi için elbise giymeye delalet eder.
Hayvan kemiği malın aslına, kemikler büyük işlere ve mühim hususlara delalet eder.
Bir kimse rüyada kemiklere malik olsa, o kemiklerin miktarınca hayvanlara yahut ev ve dükkanlara malik olur. Çünkü kemikler bina gibidir. Insan kemikleri, hayvan, köle, deve, sığır, ekin, ağaç ve kendisiyle kira alınacak ve istifade edilecek ve insanın geçimini sağlayan şeylere delalet eder.
Malı olmayan kimse için kemik görmek, dine ve her şeyinde itimad edip güvendiği farzlara delalet eder.
Kemikler, insanın mal ve kuvveti gibi yaşayışına hizmet eden şeylere, çoluk - çocuk veya hanımlar yahut evlat veya -hayvanat yahut cariye ve kölelerden ya da emlaktan olan insanın ihtiyaçlarına yardım edecek şeylere delalet eder.
Kemiklerin büyükleri, bir kavmin büyükleri, küçükleri ise kavmin etba, evlat veya hizmetçileridir.
Rüyada kemiğinin kırıldığını veya siyahlaştığını gören kimse, hasta ise ölür, sağlam ise, hasta olur. Bazen de kemik tazim etmeye delalet eder. Bundan dolayı bir kimse rüyada kemiğinin katılaştığını veya büyüdüğünü görse, rüya sahibinin tazime layık olmasına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna