Rüyada Kuşak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuşak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuşak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuşak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuşak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuşak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuşak dini rüya tabirlerinde Kuşak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kuşak, babaya veya erkek kardeşe yahut amcaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada beline kuşak bağladığmı görmesi, o kimsenin ömrünün yarısına kavuştuğuna delalet eder. Çok kuşak onları giyen kimse için, uzun ömre delalet eder.
Kuşak çocuk veya kendisinden yardım istenen kuvvetli bir önderdir. Bir kimse rüyada kendisine bir melikin kuşak verdiğini görse, melik ile rüya sahibi birer mülke malik olurlar.
Rüyada üzerinde bezeksiz bir kuşak bulunduğunu gören kimse, şerefli, aziz ve kuvvetli bir kimseye istinad ve intisap eder ve ondan öyle bir hayır ve nimete nail olur ki, onunla servet sahibi olmak suretiyle kuvvet kazanır ve fakirüğini giderir.
Eğer o kimse bizatihi zengin ve servet sahibi birisi ise, onun kuvvet ve muhafazakarlığına, ticaret ve saltanatındaki sebatma, helal mala erişmesine ve içinin dışından daha iyi olmasına delalet eder.
Rüyada beline bir kuşak bağladığını gören kimse, fakir ise zengin olur. Sultan ise, kuvveti artar. Eğer kuşak altınla bezetilmiş ise, o zinet vali için, onun yardımcıları ve onlarla kendisinin bezendikleri ve valilikle yapacağı hayır ve şerli şeyler hakkındaki emirlerini icra edecek kimselerdir. Ancak bu rüya zulüm ve nifaka da delalet eder.
Eğer kuşağın süsleri demirden olursa o valinin yardımcılarının kuvetli ve şiddetli olduklarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bele sarılan kuşak babaya, amcaya yahut erkek kardeşe, Beline kuşak bağlamak fakirin zengin olmasına, yönetimde güç ve kuvvete, ömrün kalan yarısına, Çok kuşak kuşanmak uzun ömre, Kuşak bazen eş ve çocuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kayış, Kemer.)


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kuşak, babaya veya erkek kardeşe yahut amcayaişarettir. Bir kimsenin rüyada beline kuşak bağladığını görmesi, o kimsenin ömrünün yansına kavuştuğuna işarettir. Çok kuşak onlan giyen kimse için, uzun ömre işarettir. Rüyada üzerinde bezeksiz bir kuşak bulunduğunu görenkimse, şerefli, aziz ve kuvvetli bir kimseye istinat ve intisap eder ve ondan öyle bir hayır ve nimete nail olur ki, onunla servet sahibi olmak suretiyle kuvvet kazanır ve fakirliğini giderir. Eğer o kimse bizatihi zengin ve servetsahibi birisi ise, onun kuvvet ve muhafazakarlıgına, ticaret ve saltanatındaki sebatına, helal mala erişmesine ve içinin dışından daha iyi olmasına işarettir. Rüyada beline bir kuşak bağladığını gören kimse, fakir ise zenginolur. Eğer kuşak gümüşten, rüya sahibi de yüksek kimselerden ise, o kimse şöhret ve maİ sahibi bir önder olur. Bir kimse, rüyada kendisine bir kuşak verildiğini ve onu sağ eliyle alıp giymediğini görse, valiliğe işarettir.Kuşak boş olan kimse için işe yahut zevceye veya çoluk çocuğunun çokluğuna işarettir. Özellikle onda askı da varsa.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna