Rüyada Kuran Sureleri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuran Sureleri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuran Sureleri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuran Sureleri görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuran Sureleri görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuran Sureleri nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuran Sureleri dini rüya tabirlerinde Kuran Sureleri anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Ekseriya ölüler üzerine okunan Kur'an sûrelerini rüyada da hastanın üzerine okumak, hastanın ölümüne, hastalığın gitmesi için okunan sûreleri okumak sevince, ferahlığa, rızka Kur'an okuyan bir çocuğunun olacağma delalet eder. Sûre zevce yahut evlad ya da sûre adedince altın ve gümüştür.
Bazan da Maide, En'am, Nahl, Hac, Lokman, Secde, Tegabun gibi hem Mekke, hem de Medine'de nazil olan sûreler hacca delalet eder. Çünkü sûrelerin hem Mekke'de, hem de Medine'de nazil olanı vardır. Bu gibiler hakkında benim tabir ve tecrübelerim beyan edildiği şekilde meydana çıkmıştır.

Fatiha Sûresi: Fatihayı okuyan kimseye Allah'ü Teala hayırlı sebebler açar. Nafi, Ibn-i kesir, Cafer-i Sadık, Said b. Musayyeb (Allah onlardan razı olsun), bir kimse Fatiha sûresini veya ondan bir parçayı okuyan, bir şey hakkında yaptığı duası kabul olur, dediler. Kisai de, daha da fazlalaştırarak, duası kabul edilir ve bununla beraber sevineceği bir menfaata nail olur dedi.
Hz. Ebubekir (R.A.), rüyada Fatiha okuyan kimse, ayrı ayrı yedi hanımla evlenir ve duası kabul olur, buna delil de Peygamberin (S. A.V.) fiilidir ki, duanın başında ve sonunda Fatihayı okurlardı, dedi.
Ömer Ibn Hattab (R.R.), rüyada Fatihayı okuyan kimse, dinini muhafaza eder. Ancak hasta ise eceli yaklaşmış olur, dedi.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna