Rüyada Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kum Saati görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kum Saati görmek ne anlama gelir? Rüyada Kum Saati nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kum Saati dini rüya tabirlerinde Kum Saati anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Kum saatinin alt ve üst iki şişesi iki çocuk veya iki kardeş yahut iki ortaktır. Bir kimsenin rüyada kum saatinde meydana geldiğini gördüğü şeyin hayır ve serden tabiri, anlattığımız kimselere aittir. Bazan da kum saati, sahibi için bezek ve güzelliğe delalet eder.
Rüyanın tabiri için yanıma gelip «rüyada camdan bir kum saati gördüm» diye sorduğunda «bir kadmla evlenmek istiyorsun, çünkü kum saati çifttir. Üstteki erkek, alttaki ise kadındır. Yukarı taraftan aşağıya doğru inen kum da erkek tarafmdan kadına dökülen menisi mesabesindedir.» dediğimde, «evet efendim, evlenmek için bir kadına haber gönderdim» dedi.


İhya Rüya Tabirleri : Kadın için süslenme ve güzelliğe; erkek ve kadına ortaklardan her birine, iki çocuk ya da iki kardeşe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Kum saatinin alt ve üst iki şişesi iki çocuk veya iki kardeş yahut iki ortaktır. Bir kimsenin rüyada kum saatinde meydana geldiğini gördüğü şeyin hayır ve serden tabiri, anlattığımız kimselere aittir. Bazen de kum saati, sahibi için bezek ve güzelliğe işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna