Rüyada Kudret Helvası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kudret Helvası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kudret Helvası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kudret Helvası görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kudret Helvası görmek ne anlama gelir? Rüyada Kudret Helvası nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kudret Helvası dini rüya tabirlerinde Kudret Helvası anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kudret helvası, helal rızka delalet eder. Bazan bir şeyi veren kimsenin yaptığı iyiliği sayarak verdiği kimsenin başına kakmasına delalet eder. Kudret helvası, Allah (C.C.) tarafından gönderilen güzel rızka delalet eder.
Rüyada kudret helvası yediğini gören kimse, zahmet ve meşakkat çekmeden rızık elde eder. Bazan da kudret helvasını göre*, kimsenin mal feda etmesine yahut köle azat etmek için çaba sarfetmesi-ne veya boynunun vurulmasından kurtulmasına delalet eder.
Rüyada kudret helvasını görmek, «size (orada) kudret helvasiy-le bıldırcın kuşunu' gönderdik ve bu helal rızkımızdan ycyin, dedik.» (Sûre-i Bakara, ayet 57) ayeti kerimenin meal-i alîsînce mahlûkattan hiç birinin minneti olmadan güzel rızka delalet eder.
.


İhya Rüya Tabirleri : Güzel ve helal rızka, yaptığı iyiliği başa kakmaya, Kudret helvası yemek kolay ve zahmetsiz rızka delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kudret helvası, helal rızka işarettir.Kudret helvası, Allah (C.C.) tarafından gönderilen güzel rızka işarettir. Rüyada kudret helvası yediğini gören kimse, zahmet ve meşakkat çekmeden rızık elde eder. Bazen de kudret helvasını gören kimsenin mal ifeda etmesine veya boynunun vurulmasından kurtulmasına işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna