Rüyada Körük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Körük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Körük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Körük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Körük görmek ne anlama gelir? Rüyada Körük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Körük dini rüya tabirlerinde Körük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ağaçtan bir körük olduğunu gören kimse, mertebesinden düşer ve mülkü gider.
Rüyada bir körüğe malik olduğunu gören kimse, ehilse saltanat ve memuriyete, eğer ehil ve erbabı değilse, hayır ve menfaata nail olur. Körüğün olduğu yerde ateş varsa, ihtiyaçlarını görmeğe ve rızka delalet eder. Eğer ateş yoksa üzüntü, keder ve sıkıntılara delalet eder. Altm ve gümüş eritmeğe mahsus olan körük Allah'ı birlemeğe, ihlasa ve ibadet için inzivaya çekilmeğe delalet eder. Camcıların körüğü hileye delalet eder..
Bazan da körük çok gebe kalan ve tez düşük yapan kadına, çabuk kızan ve darılan bir adama delalet eder.
Bazan da körük zindan, hapishane ve işkence yapan bir kimsenin mevkiine delalet eder. Bazan körük, demirci körüğü ise, işleri kolaylaştırmağa delalet eder.
Rüyada körük görmek, bakana delalet eder. Çünkü, ateş sultana delalet eder. Körük görmek fikirleri ihya etmeye ve hasttnın şifa bulmasına, körük rızık ve maişetin yolunda gitmesine ve kadının erkek bir çocuğa hamile olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Çabuk kızan ve gücenen kimseye, sık gebe kalan ve düşük yapan kadına; işkenceciye, hamile kadının erkek çocuk doğurmasına, rızık ve geçimin yolunda gitmesine, görüş ve fikirleri olgunlaştırıp geliştirmeye yahut bakana, Körüğe sahip olmak ehli olan için mmemuriyete, diğerleri için hayır ve menfaate; Yanında ateş bulunan körük rızka ve ihtiyaçları görmeye, ateş yoksa üzüntü ve sıkıntıya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna