Rüyada Kefalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kefalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kefalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kefalet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kefalet görmek ne anlama gelir? Rüyada Kefalet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kefalet dini rüya tabirlerinde Kefalet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir şeye kefil olmak, rüya sahibinin o şeyi üzerine almasına delalet eder.
Rüyada kefil olduğu şey, başkası tarafından verilecek sadakayı veya görülecek bir işi ya da aciz bir kimsenin yardımına koşmak gibi hayırlı bir şey olursa, rüya sahibinin hayırlı bir şeye yardım etmesine delalet eder.'Eğer kefil olduğu şey içki veya haram mal olursa, çoluk-çocuğunun geçimi hakkında sıkıntı çekmesine, fakirleşmesine —kefil bir nevi borçlu olduğundan — borçlanmaya delalet eder.
Rüyada kefillik uyanıkken yapılacak borçtur. Rüyada bir kimseye kefil olduğunu gören kimse, kefil olduğu şahıstan terbiye öğrenmesine delalet eder. Bazan da kefalet pişmanlığa delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :


MollaCami Tabiri : Rüyada bir şeye kefil olmak, rüya sahibinin o şeyi üzerine almasına işarettir. Rüyada kefil olduğu şey, başkası tarafından verilecek sadakayı veya görülecek bir işi ya da aciz bir kimsenin yardımına koşmak gibi hayırlı birşey olursa, rüya sahibinin hayırlı bir şeye yardım etmesine işarettir. Eğer kefil olduğu şey içki veya haram mal otursa, çoluk-çocuğunun geçimi hakkında sıkıntı çekmesine, fakirleşmesine ve borçlanmaya işarettir. Rüyada kefillik uyanıkken yapılacak borçtur.Rüyada bir kimseye kefil olduğunu gören kimse, kefil olduğu şahıstan terbiye ögrenmesine işarettir. Bazen de kefalet pişmanlığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna