Rüyada Keder Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Keder Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Keder Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Keder görmek ile alakali tabirler, Rüyada Keder görmek ne anlama gelir? Rüyada Keder nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Keder dini rüya tabirlerinde Keder anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kederlenmek, üzüntüden sonra meydana gelecek sevince delalet eder. Bir kimse rüyada dostlarının kederde olduğunu görse, o kimsenin sıkıntıya ve kedere düşeceğine delalet eder. Keder, dert, çoluk çocuğu veya üzerine alacağı bir işe delalet eder. Bazan keder, faydaları iptal ve hareketsiz kalmaya delalet eder.
Eğer rüya sahibi uyanıkken faydalı şeyleri zayi etmiş ve hareketsiz kalmışsa bu takdirde onun bu rüyası hayra ve diğer tabirin aksine delalet eder. Rüyada kederli olmak, sevinçtir, bazı tabirciler ise kederin ta kendisidir, dediler.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Üzüntü.


MollaCami Tabiri : Rüyada kederlenmek, üzüntüden so a meydana gelecek sevinceişarettir. Bir kimse rüyada dostlarının kederde olduğunu görse, o kimsenin sıkıntıya ve kedere düşeceğine işarettir. Eğer rüya sahibi uyanıkken faydalı şeyleri zayi etmiş ve hareketsiz kalmışsa bu takdirde onun bu rüyası hayrave diğer tabirin aksine işarettir. Rüyada kederli olmak, sevinçtir, bazı tabirciler ise kederin ta kendisidir, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna