Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak dini rüya tabirlerinde Kamçı V.s. Şeylerle Vurmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kimseye kamçı ile vurmak, o kimse hakkında kötü bir söz söylemeye, dövülen kimseden kan akarsa, zarar etmesine delalet eder.
Rüyada kırbaçla vurmak, kendisinden ümit kesilmiş bir hususun canlanmasına ve müşkil bir meselenin aydınlığa kavuşmasına delalet eder.
Rüyada kılıçla vurmak düşmana galip gelmeye ve onların ileri sürdükleri delilleri iptal etmeye delalet eder. Eğer kılıç keserse vuran kimsenin ileri sürdüğü delilleri, kesmezse düşmanının delilleri kabul edilir.
Rüyada kollarını kısarak koltuğu ile yanlarına vurmak, rüya sahibi tarafından akrabaları arasında yapılacak davete delalet eder. Bazan bu rüya, rüya sahibinin sonunda pişman olacağı bir işi yapmasına ve dolayısıyle dövünmesine delalet eder. Bazan da rüyayı görenin za-türreye yakalanmasına veya yanında bulunan çoluk - çocuğundan sıkılmasına delalet eder.
Rüyada dövmek, döven vasıtasiyle dövülenin duyacağı bir habere delalet eder. Ancak ağaç parçasiyle döverse, dövülen için yalandan bir şey vadeder„ve onu yerine getirmez.
Rüyada melikin ağaç parçasiyle kendisini dövdüğünü gören kimse, melika yaklaşmaktan sakınsın. Rüyada melikin kendisini dövdügünü gören kimseye melik elbise giydirir. Eğer melik o kimsenin sırtına vurduysa, borcunu öder. Kıçına vurursa, evlendirir.
Rüyada dövmek dövüleni ayıplamaya ve ona öğüt vermeye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna