Rüyada Kaftan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kaftan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kaftan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kaftan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kaftan görmek ne anlama gelir? Rüyada Kaftan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kaftan dini rüya tabirlerinde Kaftan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kaftan görmek, kuvvete ve yardımcıya delalet eder.
Bir kimse rüyada üzerinde ibrişim, yün veya ipekten mamul atlas bir kaftan görse, o kimsenin o kaftan ve giysinin zamanındaki kıymet, şeref ve yeniliği nisbetinde erişeceği devlet ve saadete delalet eder.
Giyilmiş kaftan, rüya sahibinin kendi işindeki üzüntüsünden kurtulmasına delalet eder. Kaftan, sebata da delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında üzerinde ibrişim, yün veya ipekten mamul atlas bir kaftan görmesi; o kimsenin o kaftan ve giysinin zamanındaki kıymet, şeref ve yeniliği nispetinde devlet ve saadete erişeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Güç ve güç kaynağı olan yardımcıya, devlet ve saltanata, şeref ve itibara, azim ve sebata, iş ve meslekte yaşanan üzüntülerden kurtulmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kaftan görmek, kuvvete ve yardımcıya işarettir.Bir kimse rüyada üzerinde ibrişim, yün veya ipekten mamul atlas bir kaftan görse, o kimsenin o kaftan ve giysinin zamanındaki kıymet, şeref ve yeniliği nisbetinde erişeceği devlet ve saadete işarettir. Giyilmiş kaftan, rüya sahibinin kendi işindeki üzüntüsünden kurtulmasınaişarettir. Kaftan, sebata da işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna