Rüyada Kafir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kafir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kafir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kafir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kafir görmek ne anlama gelir? Rüyada Kafir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kafir dini rüya tabirlerinde Kafir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kafir düşmana delalet eder. Bir kimse rüyada ihtiyar bir kafir görse, o kafir onun düşmanlığı açık eski bir düşmanıdır. Rüyada kafire bir cariye gören kimse, gizlilikle beraber sevince nail olur.
Bir kimse rüyada kendisinin kafir olduğunu ve önünde bal bulunduğunu ve ondan yemediğini görse, o kimse Allah (C.C.)'ın nimetlerini inkar ettiğine delalet eder.
Bir kimse kendisinin bir kafire dönüştüğünü görse itikadının dönüştüğü cinse uygun olduğuna delalet eder.
Rüyada kendisinin kafir olduğunu ve küfründen de dönmediğini gören kimse, öldürülür. Ancak rüya sahibi çiftçi ise, o kimsenin tohum ekmesine ve örtmesine delalet eder. Çünkü çiftçiye de Arapçada «Kafir» denir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir kâfir görmesi; o kimsenin bir düşmanının olduğuna delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : İnançsız kimse düşmana, yaşlı kafir sinsi ve eski bir düşmana, İnançsız kadın görmek başkalarının farkedemeyeceği sevince, Kafir olduğunu görmek, Allah'ın -c.c.- nimetlerine karşı nankörlük etmeye, Yoprak işleriyle uğraşan birinin kendini kafir görmesi ttoprağa tohum saçıp üzerini örtmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna