Rüyada Süt Ve Bal Kabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Süt Ve Bal Kabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Süt Ve Bal Kabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Süt Ve Bal Kabı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Süt Ve Bal Kabı görmek ne anlama gelir? Rüyada Süt Ve Bal Kabı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Süt Ve Bal Kabı dini rüya tabirlerinde Süt Ve Bal Kabı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada içine süt veya bal konan kabı görmek, alim veya çok zengin bir kimseye delalet eder. Eğer kap topraktan olur ve içinde süt bulunursa, rızka delalet eder. Kap tunç ve bakırdan olursa, noksanlaşacak ve zarara uğrayacak mala delalet eder. Çünkü tunç ve bakır sütü bozar.
Bir kimsenin rüyada sütü toprak çömlek içinde görmesi, hayra delalet eder. Balar kap içinde görmesi, zarara delalet eder. Çünkü bakır kap içinde bulunan sütü, kullanmaktan halk kaçınır.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında süt veya bal konulan bir kabı görmesi; o kimsenin âlim veya çok zengin bir kişi olacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada içine süt veya bal konan kabı görmek, alim veyaçok zengin bir kimseye işarettir. Eğer kap topraktan olur ve içinde süt bulunursa, nzka işarettir. Kap tunç ve bakırdan olursa, noksanlaşacak ve zarara uğrayacak mala işarettir. Çünkü tunç ve bakır sütü bozar.Bir kimsenin rüyada sütü toprak çömlek içinde görmesi, hayra; bakır kap içinde görmesi, zarara işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna