Rüyada Sürülecek Yağ Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sürülecek Yağ Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sürülecek Yağ Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sürülecek Yağ görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sürülecek Yağ görmek ne anlama gelir? Rüyada Sürülecek Yağ nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sürülecek Yağ dini rüya tabirlerinde Sürülecek Yağ anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen zeytin yağından başka başka yağlanılacak yağların hepsi, üzüntüdür. Bundan dolayı çok miktarda başına yağ sürdüğünü gören kimse üzüntülü olur. Sürdüğü yağ normali aşmamışsa, bu rüya zinettir. Eğer yağm kokusu çirkin olursa, koku ve kuvveti nisbetinde kötü isimle yad edilmeğe delalet eder.
Bir kimse bir adamın başmın bilinmeyen bir yerine yağ sürdüğünü görse, o adam o kimsenin yaltakçılık ve lülesinden kendini korusun.
Elinde bir yağ şişesi olup bununla insanları yağladığını gören kimsenin yaltakçı, koğucu yahut yalan yere yemin edici birisi olmasına delalet eder.
Kendi yüzünün yağlanmış olduğunu gören kimse, bütün zaman oruçlu olur.
Rüyada zambak ve yasemin yağıyla yağlanmak, güzel isme, halk içinde temiz şöhrete delalet eder.
Rüyada şiş veya ağrı için yağlanmak şahısların arasım bulmağa, evlilik sebebiyle mihirleri yanında tutmağa yahut silah üzerine akit yapmaya delalet eder. Kötü ve çirkin kokulu yağ kötü isimdir. Bazıları da zina eden bir kadın veya fasık bir kimsedir, dediler.
Bir kimse yağı bir kap içerisinde su ile biriktirirse, meşakkatsiz mala nail olur.
Yağm içinde misk yahut güzel kokulu şey görse, rüya sahibinin kendisinde olmayan bir şey ile methedilmesine delalet eder. Bazıları da bir kimse rüyada başına yağ sürse o kimse reisine yaltakçılık yapar, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna