Rüyada Süngü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Süngü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Süngü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Süngü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Süngü görmek ne anlama gelir? Rüyada Süngü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Süngü dini rüya tabirlerinde Süngü anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen mızrak hanıma, çocuğa, doğru şahitliğe veya yolculuğa delalet eder. Bundan dolayı bir kimse elinde bir mızrak olduğunu görse, onun erkek bir çocuğu dünyaya gelir. Eğer mızrak demirden ve süngüsü de varsa o çocuğun bir takım halk üzerine reis olmasına ve halkı muhafaza etmesine delalettir.
Mızrağın kırılması çocuk için derttir. Tamiri mümkün olmayan her kırıkta hayır yoktur.
Bir kimse at üzerinde ve elinde mızrak olduğunu görse, izzet ve yükseklikle devlet ve zenginliğe delalet eder. Eğer mızrak sultanm olur ve kırılırsa, onun saltanatında üzüntü ve kederin meydana gelmesine ve bir düşmanın saldırısına delalet eder. Bu tabir mızrağın kı-rılcuğı ve yapılması mümkün olmayarak atıldığı zamandır, Eğer yapılması mümkün olur ve onu yapmaya da teşebbüs ederse, onun elinde iyileşeceği bir hastalığa yahut da işten azl edilmesi yakın olup, somadan halini düzeltmeye delalet eder.
Mızrağın süngüsünün zayi olması kardeşinin veya çocuğunun ölümüne delalet eder. Mızrağın zayi olmasmdaki tabir de böyledir.
Mızrak erkek kardeş yahut insandan zararı def eden arkadaştır.
Elinde mızrak olduğu halde sokakta yürüdüğünü gören kimsenin, erkek çocuğu olur.
Mızrağını kapısının arkasına koyduğunu yahut, onun üzerine eliyle bir şey örttüğünü görse, o kimsenin hanımı bir kız çocuğu doğurur.
Demirsiz mızrak, onu taşıyan için kız çocuğudur.


Diyanet Ruya : Rüyada süngü görülmesi hayal kırıklığına ve ümitsizliğe yorumlanır. Bir kişinin rüyasında tüfeğinin ucuna süngü taktığını görmesi; o kimsenin, bozulan işini yeniden düzene koyabileceğine, kişinin rüyasında birisine süngü ile dürttüğünü veya yaraladığını görmesi; o kişinin süngü ile dürttüğü kişinin hayatında olumsuz bir rolü olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Eşe, çocuğa, doğru şahitliğe, yolculuğa delalet eder. ( Geniş tabir için 'Mızrak' ve 'Kılıç' maddelerine bakınız.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna