Rüyada Sur Kapıları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sur Kapıları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sur Kapıları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sur Kapıları görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sur Kapıları görmek ne anlama gelir? Rüyada Sur Kapıları nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sur Kapıları dini rüya tabirlerinde Sur Kapıları anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada büyük sokak veya sur kapılarının tabiri, şehir ve kasaba kapılarının tabiri gibidir. Bundan dolayı bir kimsenin gündüz vakti bu kapılan kapanmış olarak görmesi, şehrin kapılarının kapanmasını icab ettirecek bir surette şehirde bir hadisenin olmasına delalet eder. Bazan da bu kapılan görmek, rüya sahibinin cariyesine veya barmdığı meskenine delalet eder.
Bu kapılar yenilik ve eskilik gibi şeylerden meydana gelen durum zikredilen şeylere ait olur. Bu büyük kapılara girmek, tüccarın ticaretine yahut bir valinin vilayetine yahut bir sanatkarın sanatına delalet eder.
Bir kimse açık ve büyük bir kapı görse o kimse bir işçinin işine girer.


MollaCami Tabiri : Rüyada büyük sokak veya sur kapılarının tabiri, şehir ve kasaba kapılarının tabiri gibidir. Bundan dolayı bir kimsenin gündüz vakti bu kapıları kapanmış olarak görmesi, şehrin kapılarının kapanmasını icab ettirecek bir surette şehirde bir hadisenin olmasına işarettir. Bazen de bukapıları görmek, rüya sahibinin barındığı meskenine işarettir.Bu kapılar yenilik ve eskilik gibi şeylerden meydana gelen durum zikredilen şeylere ait olur. Bu büyük kapılara girmek, tüccarın ticaretine yahut bir valinin vilayetine yahut bir meslek sahibine işarettir.Bir kimse açık ve büyük bir kapı görse o kimse bir işçinin işine girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna