Rüyada Su Değirmeni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Değirmeni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Değirmeni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Değirmeni görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Değirmeni görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Değirmeni nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Değirmeni dini rüya tabirlerinde Su Değirmeni anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Buğday öğütülen değirmeni görmek, hakkın batıldan ayrıldığını ilim merkezi ve mahkemeye delalet eder. Çünkü değirmen, insanların girip çıktığı, ölçek, terazi adalet ve insafın olduğu bir yerdir.
Değirmen görmek, öğütülen şeyden biraz alındığından dolayı rızka ve kazanca delalet eder.
Değirmen —taşlarm birbirleri üzerinde olması ve aralarından un çıkmasından dolayı— birleşmelerinden çocuk hasıl olan karı-kocaya delalet eder.
Bazan, değirmen, üzüntü, keder, sıkıntı ve baş ağrısına delalet eder. Bazan da değirmen, — değirmenin çarh ve dolabının dönmesine, unun çıkmasına, havuzlarda bulunan suyun kova ve gözelerden birbirlerine dökülüp boşaldığı gibi unun da bir kabdan diğer bir kaba dökülmesinden dolayı— su çekilen dolaba delalet eder.
Değirmende insan öğütülüyorsa fitneye ve ölüme delalet eder.
Rüyada görülen değirmen, yenilmeyen şeyleri öğütürsa, kıtlık ve pahalılık olacağına delalet eder.
Rüyada görülen değirmenin unu çok olur, anbar ve mahzenleri doldurursa, rızka, ziraatın gelişmesine, ucuzluğa, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.
Yaban kirazı, çöğen otu, acı bakla, hatmi çiçeği ve kına ağacı gibi şeyleri öğüten değirmeni görmek, temizliğe, üzüntü, keder ve hastalıkların gitmesine, borçları ödemeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada buğday veya mısır öğütülen değirmen görülmesi; hakkın batıldan ayrıldığına, ilim merkezine ve mahkemeye yorumlanır. Rüyada değirmen görülmesi aynı zamanda karı kocaya, rızka ve kazanca da işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Değirmen.


MollaCami Tabiri : Buğday öğütülen değirmeni görmek, ilim merkezi vemahkemeye işarettir. Çünkü değirmen, insanların girip çıktığı, ölçek, terazi adalet ve insafın olduğu bir yerdir. Değirmen görmek, öğütülen şeyden biraz alındığından dolayı rızka ve kazanca işarettir.Değirmen taşların birbirleri üzerinde olması ve aralarından un çıkmasından dolayı birleşmelerinden çocuk hasıl olan karı-kocaya işarettir.Bazen, değirmen, üzüntü, keder, sıkıntı ve baş ağrısına, bazen de su çekilen dolaba işarettir. Değirmende insan ögütülüyorsa fitneye ve ölüme işarettir.Rüyada görülen değirmen, yenilmeyen şeyleri öğütürse, kıtlık ve pahalılık olacağına işarettir. Rüyada görülen değirmenin unu çok olur, anbar ve mahzenleri doldurursa, rızka, ziraatın gelişmesine, ucuzluğa, hastalıktan şifabulmaya işarettir. Yaban kirazı, çöğen otu, acı bakla ve kına ağacı gibi şeyleri ögüten değirmeni görmek, temizliğe, üzüntü, keder ve hastalıkların gitmesine, borçları ödemeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna