Rüyada Sihir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sihir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sihir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sihir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sihir görmek ne anlama gelir? Rüyada Sihir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sihir dini rüya tabirlerinde Sihir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sihirbazlık fitne ve gururdur. Rüyada bir sihir yaptığını veya başka birisine yaptırdığını gören kimse, kan - koca arasını açar.
Rüyada görülen sihir küfre ve zevcenin ayrılmasına delalet eder.
Rüyada kendisinin sihirli olduğunu veya kendisine sihir yapıldığını gören kimse, hakkında meydana gelecek fitne, hile ve zarara delalet eder. Eğer sihir cinler tarafından olursa, o sihir hile ve zarar yönünden diğerlerinden daha şiddetli ve kuvvetlidir.


Diyanet Ruya : Rüyada sihir yapıldığının görülmesi fitne ve gurura delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir sihir yaptığını veya bir başkasına yaptırdığını görmesi; o kimsenin karı-koca arasını açacağına delalet eder. Rüyada görülen sihir, küfre ve hanımın kocasından ayrılmasına da yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sihirbazlık fitne ve gururdur. Rüyada bir sihir yaptığını veya başka birisine yaptırdığını gören kimse, karı-koca arasını açar.Rüyada görülen sihir küfre ve zevcenin ayrılmasına işarettir.Rüyada kendisinin sihirli olduğunu veya kendisine sihir yapıldığını gören kimse, hakkında meydana gelecek fitne, hile ve zarara işarettir. Eğer sihir cinler tarafından olursa, o sihir hile ve zarar yönünden digerlerinden daha şiddetli ve kuvvetlidir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna