Rüyada Sene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sene görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sene görmek ne anlama gelir? Rüyada Sene nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sene dini rüya tabirlerinde Sene anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sene görmek, kıtlığa, bazan dinde şüpheye yahut şiddet ve tehdide, bazan da, ilmin çokluğuna delalet eder. Seneye «havi» de denilir. Bu zaman seneyi görmek, halin değişmesine delalet eder. Seneye «am» dahi denilir. Rüyada sene manasına gelen «am»ı görmek, rüya sahibinin başkasından göreceği fitneye delalet eder. Bir kimse rüyada seneyi görse, halk da kıtlık içerisinde ise, hayrın çokluğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Yıl şiddet ve hiddete, ilim ve hayra, durumların değişmesine, iyi ve kötü hallere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Yılın Ayları, Saat, Zaman.)


MollaCami Tabiri : Rüyada sene görmek, kıtlığa, bazen dinde şüpheye yahut şiddet ve tehdide, bazen de, ilmin çokluguna işarettir. Seneyi görmek, halin degişmesine işarettir. Rüya sahibinin başkasından göreceği fitneye işarettir.Bir kimse rüyada seneyi görse, halk da kıtlık içerisinde ise, hayrın çokluguna işarettir,

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna