Rüyada Seher Vakti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Seher Vakti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Seher Vakti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Seher Vakti görmek ile alakali tabirler, Rüyada Seher Vakti görmek ne anlama gelir? Rüyada Seher Vakti nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Seher Vakti dini rüya tabirlerinde Seher Vakti anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada seher vaktini ve «bu geceyi de sabahladık» şeklinde söylediğini görse, bu rüya o şahsı sihir yapmasına ve kendisine yapılmasına delalet eder. Bazan da o kimsenin Cenab-ı Hakkın (C.C.): «Seher vakitlerinde de onlar istiğfar ederlerdi.» (Sure-i Zariyat, ayet 18) mealindeki ayetine binaen tevbe ve istiğfar etmesi gereken bir günahı işlemesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bu vakti görmek tövbeyi gerektirecek bir günah işlemeye, seher vaktinde 'Bu gece de sabahladık' dediğini görmek sihir yapmaya yahut kendisine sihir yapılmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sabah.)


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada seher vaktini görse, bu rüya o şahsın başkasına sihir yapmasına ve kendisine sihir yapılmasına işarettir.Cenab-ı Hakkın (C. C-}: "Seher vakitlerinde de onlar istiğfar ederlerdi." (Zariyat Süresi, a,18)mealindeki ayetine binaen tövbe ve istiğfar etmesi gereken bir günahı işlemesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna