Rüyada Sarı Arı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarı Arı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarı Arı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarı Arı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarı Arı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarı Arı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarı Arı dini rüya tabirlerinde Sarı Arı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sarı arı, harp edici bir düşmandır. Bazan sarı arı, mimar ve mühendise, yol kesiciye, kazancı haram olan kimseye, değişik usulle çalgı çalmaya delalet eder. Bazan onu görmek zehirli şeyleri yemeye ve içmeye delalet eder.
Rüyada sarı arıyı görmek, kavga ve mücadele eden, küfreden, korkunç, harpte sebatlı ve akılsız bir adamdır.
Bir kimse rüyada bir köye veya bir şehire ya da bir mahalleye sarı arıların girdiğini görse, o köy veya o şehire heybetli, pratik ve şe-caatli askerlerin girmesine ve açıkça halk ile muharebe etmelerine delalet eder. Bazıları da sarı arı, kovucu kan döken kimselere, bazıları ise, arıların hepsi hayra delildir, bir kısım tabirciler, arüar merhametsiz ve şefkatsiz kimselerdir, dediler.
San arı kötü bir kimsedir. Sarı arınuı sokması, rezil kimselerin sözü ile halka eziyet vermektir, dediler.
Bir kimse rüyada birtakım" sarı arılarla uğraştığmı görse, kıymeti olmayan alçak, asılsız ve halkın sefilleri ile uğraşır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna