Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarhoşluk Veren Şeyler dini rüya tabirlerinde Sarhoşluk Veren Şeyler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sarhoşluk veren şeyleri görmek, mal, evlad ve zevcelerde bulunan şüphelere delalet eder.
Rüyada sarhoşluk veren şeyi içmek uyanıkken dövülmeye veya dövücü bir adama delalet eder. Çünkü, sarhoşluk verici şeyleri içmede had vurulur.
Dan, arpa ve buğdaydan mamul sarhoşluk veren şeyi içmek dinin veya zevcenin bozulmasına yahut Islam dininden çıkmaya ya da yaptığı tevbeyi bozmaya delalet eder. Çünkü, o sarhoşluk veren şey ya buğdaydan yapümıştır. Buğdaydan yapılan ve sarhoşluk veren şey ise haramdır. Yahut darıdan yapılmıştır. Darı ise yenilecek şeylerdendir. Bazan bu rüya, buğday, hurma, üzüm ve darıda ucuzluk ve bolluğa delalet eder.
At sütünden yapılan kımızı içmek, haram mala delalet eder. Özellikle sarhoş etmiş ve içki içildiği gibi bir yere toplanılarak içilmişse, tabir içki içmenin tabiri gibidir.


İhya Rüya Tabirleri : Malda, evlatta ve evin hanımında bulunan şüpheli durumlara, Böyle bir şeyi içmek dayak yemeye, günah işlemeye, tövbesini bozmaya ve haram mala delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada sarhoşluk veren şeyleri görmek, malda evlatta ve hanımda bulunan şüpheye işarettir.Rüyada sarhoşluk veren şeyi içmek uyanıkken dövülmeye veya dönücü bir adama işarettir.Dan, arpa va buğdaydan yapılmış sarhoşluk veren içkiyi içmek, dinin veya hanımın bozukluguna yahut islam dininden çıkmaya ya da yapılan tövbenin bozulmasına işarettir. Buğdaydan yapılan ve sarhoşluk veren içki ise haramdır. Yahut dandan yapılmıştır. Dan ise yenilecek şeylerdendir, Bazen bu rüya, buğday, hurma, üzüm ve dannın ucuzlayacagina ve bollanacağına işarettir.At sütünden yapılan sarhoşluk veren kırmızı içmek, haram mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna