Rüyada Saraç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Saraç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Saraç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Saraç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Saraç görmek ne anlama gelir? Rüyada Saraç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Saraç dini rüya tabirlerinde Saraç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada saracı görmek, bekar kimsenin evlenmesine, bir vazifeye tayin edilmeye, bir evden diğer bir eve veya bir dükkandan diğer bir dükkana taşınmaya delalet eder. Bazan da, saraç, cariye simsarına delalet eder. Zira at eğeri, kadın, cariye ve erkeğin oturacağı yerdir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında saraç veya saraç malzemesi aldığını görmesi; o kimsenin bir yolculuk yapacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir saraçla pazarlık yaptığını görmesi; o kimsenin evinden birtakım eşyaların çıkacağına ve daha önce ısmarladığı bir eşyanın da eline geçeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bir göreve tayin edilmeye, bekarın evlenmesine, evini yahut işyerini değiştirmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada saracı görmek, bekar kimsenin evlenmesine, bir vazifeye tayin edilmeye, bir evden diğer bir eve veya bir dükkandan diğer bir dükkana taşınmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna