Rüyada Yük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yük görmek ne anlama gelir? Rüyada Yük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yük dini rüya tabirlerinde Yük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya delalet eder. Bazen de ağır yük, günaha delalet eder.
Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır.
Ağır bir yük yüklendiğini gören kimsenin yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete delalet eder.
Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır.
Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkata delalet eder.
Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar ve yalanı olan şeyleri yapar.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her çeşit yükü indirmek indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir.Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır.Ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkata işarettir.Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve arabozuculuk yapar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna