Rüyada Yuva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yuva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yuva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yuva görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yuva görmek ne anlama gelir? Rüyada Yuva nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yuva dini rüya tabirlerinde Yuva anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ağaç üzerinde bulunan kuş yuvasını görmek, kuşun delalet ettiği kimseye delalet eder. Bazen ağaç üzerindeki kuş yuvasını görmek, zevceye ve şahit olan bir kimsenin şahitlik yaparken durduğu yere delalet eder.
Hamile olan kadının ağaç üzerinde kuş yuvasını görmesi, çocuk doğurmasına delalet eder.
Ağaç üzerinde olan kuş yuvasına «Uş» denir. Duvarda veya mağarada ya da dağ üzerinde olursa ona da «Vekr» denir.


İhya Rüya Tabirleri : Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuş.)


MollaCami Tabiri : Rüyada ağaç üzerinde bulunan kuş yuvasını görmek, kuşun işaret ettiği kimseye işarettir. Bazen ağaç üzerindeki kuş yuvasını görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadının ağaç üzerinde kuş yuvasını görmesi, çocuk doğurmasına işarettir. Rüyada kuş yuvası, umumhanelere veya halkla ilişkisi olmayan abid kimselerin mescitlerine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna