Rüyada Yere Batmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yere Batmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yere Batmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yere Batmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yere Batmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yere Batmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yere Batmak dini rüya tabirlerinde Yere Batmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yere batmak, sultan tarafından meydana gelecek korku ve tehdiddir.
Bir kimse kendisinin yere battığını görse, azaba düşer.
Yerin bir tarafının yarılıp yine yere batması ora halkına isabet edecek şiddetli bir hastalığa yahut orada çekirge, dolu, kıtlık, pahalılık v.s. gibi meydana çıkacak afet ve belaya delalet eder.
Bir kimse kendisini, yerin yuttuğunu görse, eğer şerli kimse ise ona bir azap erişir, yahut gidip geri dönmemesinden korkulan uzak bir yolculuk yapar.
Rüyada yere batmak, pek uzak bir yola çıkmaya veya «Yerin» delalet ettiği bir kimseye muhabbet yahut akrabalık ya da diğer bir sebeple ilişki kurmaya delalet eder.
Rüyada yere batmak, muhabbet ve vecd ehli için keşif ve kerametin zuhuruna delalet eder. Rüyada hiçbir çukur olmaksızın yere battığım, derine gittiğini ve hatta kendisinin bir daha oradan çıkamayacağını zannettiğini gören kimse, dünyayı istemekle aldanır. Bu durum içerisinde ve tehlikede olarak ölür.


İhya Rüya Tabirleri : Sevgi ve muhabbet ehli için yere batmak keşif ve keramete, fasık ve günahkar kemsiler için yanetim ve diğer taraflardan gelecek azap ve gazaba ya da yuzun yolculuğa delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna