Rüyada Yer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yer görmek ne anlama gelir? Rüyada Yer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yer dini rüya tabirlerinde Yer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen yerin tabiri, o yerin şeref ve kabiliyetine, madde ve cevherine göredir.
Mahşer yerini görmek, surları gizlemeye, fakirlikten sonra zenginliğe, korkudan emniyete ve vadini yerine getirmeye delalet eder. Bazan güzel ve bekar karıya, nasibi az büyük bl* rütbeye, hidayet ve tev-beye delalet eder.
Yine, yeri omuzlayan (*) öküz ve balığın ortaya çıktıklarını ve sonra kaybolduklarını görenin rüyası, kendisini veya yardımcısını azleden bir melike delalet eder ki, bunun azledilmesi ile dünyanm hali değişmez.
Ev yeri, hasır ve benzeri şeylerin serilip döşendiği bir yerden, yahut o evin silinip süpürümıesi, ihtiyaçlarının görülmesi, ya da o evde toplanan hısım, akraba ve ev sahiplerinden ibarettir. Orada görülen iyilik ve kötülük, evin delalet ettiği şeyler üzerine aittir.
1 Ekilecek bir araziyi görmek, o arazinin ekilip biçilmesine, ziraatına ve mahsulüne, bolluğuna, kıtlığına, ziraat aletlerine ve ekinciliğe ve o arazide mu'tad olarak biten şeylere, güzel kokan nebatat'a çiçeklerden boylu ve boysuz bahsedilen şeylere delalet eder.
Sıcak yeri rüyada görmek, kiracı, deveci ve bunlara benzer ticaret ve geçimi için uğraşanların yolculuklarına delalet eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna