Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk görmek ne anlama gelir? Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yeni Doğmuş Çocuk dini rüya tabirlerinde Yeni Doğmuş Çocuk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yeni doğmuş çocuk görmek, üzüntüye, kedere, cahil halka ve oyun oynayan kimselerle idare etmeye delalet eder.
Rüyada yere bırakılmış küçük bir kızı yerden kaldırsa veya kucağına alsa ya da çocuğu uyutsa; eğer o kimse hapis veya muhasara altında yahut bir düşmanlıktan dolayı zahmet ve mihnet içinde ise, yahut borçlu ya da fakirse, o kimse o hallerden kurtulur ve küçük bir kızla müjdelenerek üzüntü ve kederi gider.
Eğer anlatılanların hiç birisi yoksa, görülen küçük çocuk, üzüntü ve kederdir.
Eğer hasta bir erkek veya bir kadın rüyada küçük bir çocuk doğurduğunu görse, hastalıktan kurtulurlar. Ancak ağzmdan doğurduğunu görse, bu durumda ölüme delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada yeni doğmuş çocuk görmek, üzüntüye, kedere, cahil halka ve oyun oynayan kimseleri idare etmeye işarettir.Rüyada yere bırakılmış küçük bir kızı yerden kaldırsa veya kucağına alsa ya da çocuğu uyutsa eğer, o kimse hapis veya muhasara altında yahut bir düşmanlıktan dolayı zahmet ve mihnet içinde ise, yahut borçlu ya da fakirse, o kimse o hallerden kurtulur, üzüntü ve kederi gider.Eğer anlatılanların hiç birisi yoksa, görülen küçük çocuk, üzüntü ve kederdir. Hasta bir erkek veya bir kadın rüyada küçük bir çocuk doğurduğunu görse, hastalıktan kurtulurlar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna