Rüyada Muhafız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Muhafız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Muhafız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Muhafız görmek ile alakali tabirler, Rüyada Muhafız görmek ne anlama gelir? Rüyada Muhafız nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Muhafız dini rüya tabirlerinde Muhafız anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada muhafız görmek, emniyet, selamet ve namaza, şeytan ve avanesinden korunmak ve kaçınmakla verilen gizli sadakaya delalet eder. Baian da muhafızı görmek, köpeğe delalet eder. Çünkü köpek sahibini muhafaza eder ve sahibinin evine geceleyin saldıran kimseyi meneder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında herhangi bir kimsenin koruyucusu olduğunu görmesi; o kimsenin herkesin güvenini kazandığına ve yüksek karakterli bir şahsiyet olduğuna işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanı kötüllüklerden alıkoyan namaza ve şeytan ve yandaşlarından korunmak için verilen sadakaya, Güven ve esenliğe, korunma amaçlı yetiştirilen köpeğe, emniyet sislemlerine ve alarma, Muhafız bölüğünü merasim alanında görmek önemli bir misafirin gelmesiine yahut yolculuğa, emniyete ve hastalıklardan korunmaya delalet eder. Üst düzey yöneticilerin korumalarını görmek uyanıklığa, gece ibadetine ve zikrullaha; sözde unutkanlığa ve yanlış kelama yahut içinde kötülük bulunan bir işe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada muhafız görmek, Allah-u Teala Hazretlerini zikretmeye, uyanık halde bulunmaya ve geceleri ibadet etmeye işarettir. Bazen de muhafız görmek, şerre, unutkanlık ve yanlışa işarettir. Rüyada muhafız görmek, emniyet, selamet ve namaza, şeytan ve avanesinden korunmak ve kaçınmakla verilen gizli sadakaya işarettir. Bazen de muhafızı görmek, köpeğe işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna