Rüyada Merdiven Basamakları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Merdiven Basamakları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Merdiven Basamakları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Merdiven Basamakları görmek ile alakali tabirler, Rüyada Merdiven Basamakları görmek ne anlama gelir? Rüyada Merdiven Basamakları nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Merdiven Basamakları dini rüya tabirlerinde Merdiven Basamakları anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada merdiven basamaklarını görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine delalet eder.
Merdivenin basamakları, mühlet vermeye, hileye ve derece derece bir şeye yaklaşmaya, bazen de merdiven basamakları, yolcunun duraklarına veya zaman zaman konaklayacağı yerlere delalet eder. Bazan da merdiven basamağı, evin hizmetçisine ev sahibinin köle ve katibine delalet eder.
Bir kimse bilinmiyen bir basamağa çıktığını görse, eğer sonuna gelmiş ve kendisi de hasta ise ölür. Yüksek bir çardağın en yukarısına çıktığını gören kimse Cennetin en yüksek derecesine vasıl olur. Onun yüksek yerine çıkmaksızın biraz aşağıda durdurulduğunu görse, ölümden sonra Cennetin yüksek derecelerine çıkmaktan men edilir.
Merdiven basamaklarından indiğini gören kimse yolcu ise yolculuktan döner. Reis ise reislikten ve işinden alınır. Süvari ise yaya olarak yürür, dertli ve hastalıklı hanımı varsa onun ölmesiyle ondan ayrılır. Rüyayı gören hasta ise ve merdivenden indiği yer de bilinen bir yer ise yahut ailesinin yanında ise yahut çok saman ve arpa olan ve
dünyanın mallarına delalet eden bir yer olursa, o kimse hastalığından iyileşir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna