Rüyada Taş Temel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Taş Temel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Taş Temel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Taş Temel görmek ile alakali tabirler, Rüyada Taş Temel görmek ne anlama gelir? Rüyada Taş Temel nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Taş Temel dini rüya tabirlerinde Taş Temel anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen taş temeller, alimlere veya alimlerin bulundukları meclislerine ya da bindikleri hayvanlarına yahut yolculuk gemilerine delalet eder. Bazen de temeller: «Kadınların hayızdan, evladdan kesilmiş» (Sure-i Nur, ayet 60) mealindeki ayet, işaretince, hayızdan ve evladdan kesilmiş kadınlara delalet eder. Bazan temel, erkeğin idaresi altmda, Bazen de ilim ve san'atma kendisine itimat edilen şeye yahut dinin esas aslına delalet eder.
Rüyada birtakım temellere malik olduğunu gören kimse zevcelere, evlat, hidayet ve ilme erişir. Bazen de bu rüyayı gören,. kötürüm ve hasta olduğundan yolculuk yapmaktan aciz kalır.
Cami temelleri salih kavimlere, mesken temelleri, izzetli ve namuslu saliha kadınlara, kilise temelleri nefislerine uyan ve gafil kimselere delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Temel.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna