Rüyada Ölçü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ölçü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ölçü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ölçü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ölçü görmek ne anlama gelir? Rüyada Ölçü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ölçü dini rüya tabirlerinde Ölçü anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çok ölçüp biçen bir kimseyi görmek, insanların ahvalini araştırıp soruşturan ve insanların ahvaline vakıf ve muttali olmayı arzu eden kimseye delalet eder.
Rüyada ekili bir tarlayı ölçtüğünü gören kimse, salih kimselerin ahvalini sorar. Bir bağ ölçtüğünü gören kimse, bir kadınn işini araştırır. Ağaç ölçtüğünü gören kimse, kendilerinde alacağı bulunan bir takım adamların ahvalini soruşturur. Yol ölçtüğünü gören kimse, ölçtüğü yol nisbetince yolculuk yapar. Eğer hac yolculuğunda ise, Hacca gider. Çöl ölçtüğünü gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.
Sahibini tanımadığı halde yeşillik bir yeri ölçtüğünü gören kimsenin ibadet sahibi birisi olduğuna; eğer birisinin evini ölçtüğünü görse o kimse o adamın halini sormasına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna