Rüyada Öğrenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Öğrenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Öğrenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Öğrenmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Öğrenmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Öğrenmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Öğrenmek dini rüya tabirlerinde Öğrenmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Kur'an-ı Kerim ve hikmeti, ağızdan, Hadis-i Nebeviyi, yazarak ve sanatı, okuyarak öğrendiğini görmek, fakirlikten sonra zenginliğe sapıklıktan sonra hidayete delalet eder. Rüyayı gören bekar ise evlenir veya bir çocuğu olur. Yahut onu irşad edip Hakka yöneltecek bir kimse ile arkadaş olur. Hırsızlık, fuhşiyat ve küfrü öğrendiğini görse, bu rüya hidayetten sonra sapıklığa, zenginlikten fakirliğe, yahut azgınların yoluna gitmeye yahut da —Allah'a sığınırız — imandan sonra dinden dönmeye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kur'an'ı dinleyerek okuyanın ağzından, hadisleri yazarak ve bir sanatı okuyarak (teorik olarak) öğrendiğini görmek yoksulluktan so a zenginliğe, sapıklıktan so a hidayete, bekâr için evlenmeye, evli kimse için çocuğa; kendini irşad edecek birine bağlanmaya ya da onunla arkadaşlık kurmaya, Bir kötülüğü, küfrü yahut günahı gerektirecek bir iş yahut mesleği öğrendiğini görmek, yukarıdap

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna