Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zabıta Memuru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zabıta Memuru görmek ne anlama gelir? Rüyada Zabıta Memuru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zabıta Memuru dini rüya tabirlerinde Zabıta Memuru anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.
Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket elmesine delalet eder.
Belediye memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.
Bazan bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhata zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp - tartmaya delalet eder. Bazen de belediye memuru, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder.
Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir ve sevap ve mükafatı da Allah (C.C.)'a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kafi gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna