Rüyada Peyagemberimizin Hanmları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Peyagemberimizin Hanmları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Peyagemberimizin Hanmları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Peyagemberimizin Hanmları görmek ile alakali tabirler, Rüyada Peyagemberimizin Hanmları görmek ne anlama gelir? Rüyada Peyagemberimizin Hanmları nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Peyagemberimizin Hanmları dini rüya tabirlerinde Peyagemberimizin Hanmları anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Peygamberimizin hanımlarını rüyada görmek, rüyayı görenin analarına, nenelerine, hayır, bereket ve ekserisi kız olan evlada, bazan da bu rüya hayırsızlıklara delalet eder.
Bir kadın rüyasında Hz. Aişe'yi görse, yüksek bir rütbe, iyi bir şöhrete erişir, kocası ve babası kendisine hürmet ve riayet eder.
Hz. Hafsa'yı görmek, iyiliğe, Hz. Hatice'yi görmek, mutluluğa, güzel zürriyete, Hz. Fatıma (Peygamberinüzin kızı)'yı görmek, hanımlarını, baba ve anasını yitirmeye delalet eder.
Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin'in görülmeleri, fitnenin çıkacağma ve şehitlik mertebesine kavuşmak ile tabir olunur. Çok kere bu rüya, çok hanıma, evlada, sefere, gurbete, rüyayı görenin susuzluktan, açlıktan telef olmasına, yahut öldürülmesine ya da vatanmdan uzak yerde olarak ölmesine v.s. gibi şeylere delalet eder.
Erkeklerden biri Peygamberimizin hanımlarından birini görse, bekar ise temiz bir kadınla evlenir. Rüyayı gören kız ise kendisine uygun, temiz bir erkekle evlenir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna