Rüyada Nida Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nida Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nida Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nida Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nida Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Nida Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nida Etmek dini rüya tabirlerinde Nida Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nida etmek, (Sanki) onlar uzak bir yerden çağırılıyorlar.» (Sure-i fussüet, ayet 44) mealindeki ayet gereğince, onu duyan kimse için günaha delalet eder. Rüyada kendisine, çağrıldığını gören kimse, rezil kimselerle arkadaş olur. Kendisine bir vadi tarafından nida edilen kimse büyük bir memuriyete nail olur.


İhya Rüya Tabirleri : Hangi cihetteen geldiği ve mahiyetinini bilinmediği bir nidayı duymak günaha, Kendisine hitaben çağrı olduğunu görmek kötü iinsanlarla arkadaş olmaya; Bir vadi yönünden yahut ağaçlık bir bölgeden -koru, tepe yahut ormandan- nida olunduğunu görmek yüksek bir memuriyete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çağrı.)


MollaCami Tabiri : Rüyada nida etmek: "(Sanki) onlar uzak bir yerden çağırıyorlar." (Fussilet a.44) mealindeki ayet gereğince, onu duyan kimse için günaha işarettir. Rüyada kendisine çağrıldığını gören kimse, rezil kimselerle arkadaş olur. Kendisine bir vadi tarafından nida edilen kimse büyük bir memuriyete nail olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna