Rüyada Uçkur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Uçkur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Uçkur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Uçkur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uçkur görmek ne anlama gelir? Rüyada Uçkur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uçkur dini rüya tabirlerinde Uçkur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada uçkur, kadına delalet eder. Kadının uçkur görmesi, erkek kardeşine, beyinin akrabasına ve amcasına delalet eder. Hamile kadın için uçkur, kız çocuğuna delalet eder.
Kilotunda uçkur gören kimsenin hanımı, kendisine haram olur. Hanımı hamile ise erkek çocuğu olur.
Uçkurunu başının altına koyduğunu gören kimse kendi çocuğunu kabul etmez. Uçkurunun kesildiğini gören kimsenin hanımıyla geçimi kötü olur. Yahut hanımını boşar.
Uçkurunun yılan olduğunu gören kimsenin hanımının akrabalarından birisi kendisine düşman olur.
Uçkurunun kan olduğunu gören kimse hanımı yüzünden bir kimseyi öldürür. Veya onun hanımını öldürmesi için o kimseye yardım eder.
Uçkur yardım edici maldır. Bazı tabirciler, uçkur, kadının damadı, kardeşi, amcası veya kocasıdır, dediler.
Uçkurunun «kuvveti, yardımcısının kuvvetidir.
Kilotuna uçkur geçirdiğini görenin bir kızı olur.
Kandan uçkur dokuduğunu gören, kadın ve çocuk olmayan bir kimseyi öldürür yahut bir kadının kanma girer.


İhya Rüya Tabirleri : Erkeğin uçkur görmesi eşine, kadının uçkur görmesi erkek kardeşine, amcasına, damadına yahut beyinin akrabasına, Hamile olan kadının uçkur görmesi kızdoğurmazına, Erkeğin külotunda uçkur (lastik) görmesi eşi hamileyse erkek çocuk doğurmasına, Uçkurun yılan olduğunu görmek, hanımının akrabalarından birinin kendine düşmanlık yapmasına,Uçkur insana yardımı dokunan mala da delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada uçkur, kadına işarettir. Kadının uçkur görmesi, erkek kardeşine, beyinin akrabasına ve amcasına işarettir. Hamile kadın için uçkur, kız çocuğuna işarettir.Kilotunda uçkur gören kimsenin hanımı, hamile ise erkek çocuğu olur, Kilotuna uçkur geçirdiğinu görenin bir kızı olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna