Rüyada Vela-ı Itk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vela-ı Itk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vela-ı Itk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vela-ı Itk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vela-ı Itk görmek ne anlama gelir? Rüyada Vela-ı Itk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vela-ı Itk dini rüya tabirlerinde Vela-ı Itk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : (*) Rüyada köle ve cariyesinin ölmesiyle onlara vela-ı ıtk'tan dolayı varis olduğunu görse, efendisi için her hususta rızık ve faideye delalet eder, eğer bunlardan birisi uyanıklıkta hayatta ise.

(*) Şer'an efendi ile köle arasında azad neticesi olarak vücuda gelen hükmi bir yakınlıktır ki, azad edilen, bir cinayet işlediği zaman onun diyetini efendisi verir. Öldüğü zaman yakın varis bırakmadığı takdirde mirası efendisine kalır.


Seyyid Süleyman : (*) Rüyada köle ve cariyesinin ölmesiyle onlara vela-ı ıtk'tan dolayı varis olduğunu görse, efendisi için her hususta rızık ve faideye delalet eder, eğer bunlardan birisi uyanıklıkta hayatta ise.

(*) Ser'an efendi ile köle arasında azad neticesi olarak vücuda gelen hükmi bir yakınlıktır ki, azad edilen, bir cinayet işlediği zaman onun diyetini efendisi verir. Öldüğü zaman yakın varis bırakmadığı takdirde mirası efendisine kalır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna