Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Ip İle Aşağı Sarkmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ip İle Aşağı Sarkmak dini rüya tabirlerinde Ip İle Aşağı Sarkmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada, evin veya duvarın üstünden bir iple aşağıya sarktığını hatta yere de indiğini görse, zühd ve takvayı tercihle haram olan şeylerden içtinab eder. Kendisinin yüksek bir yerden aşağıya düştüğünü görse, bir şey almayı ümid ettiği bir kimseden ümidini keser. Çamurda veya ıslak bir yerde ayağının kaydığını görse, din ve dünya işlerinin birisinden ayrılır. Bazen de düşmesi, söyleyeceği bir sözde hataya düşmesine delalet eder.
Bir kimsenin rüyasında yırtıcı hayvan ve haşerat gibi hayvanlara sarkıp tutunması, o kimsenin, akraba, dostu ve hışmı vasıtasiyle şerli kimselere meyletmesine delalet eder. Koyun ve sığır gibi hayvanlara tutunduğunu görmek, hayırlı kimselere meyletmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada, evin veya duvann üstünden bir ipleaşağıya sarktığını hatta yere de indiğini görse, zühd ve takvayı tercihle haram olan şeylerden kaçınır.Kendisinin yüksek bir yerden aşağıya düştüğünü görse, bir şey almayı ümid ettiği bir kimseden ümidini keser.Bir kimsenin rüyasında yırtıcı hayvan ve haşerat gibi hayvanlara sarkıp tutunması, o kimsenin, akraba, dostu ve hışmı vasıtasıyle kötü kimselere meyletmesine işaret eder.Koyun ve sığır gibi hayvanlara tutunduğunu görmek, hayırlı kimselere meyletmesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna