Rüyada Fırıncı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fırıncı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fırıncı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fırıncı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fırıncı görmek ne anlama gelir? Rüyada Fırıncı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fırıncı dini rüya tabirlerinde Fırıncı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen fırıncı, halkın işlerine vakıf bir kimseye delâlet eder. Bazan fırıncıyı görmek, kaçmaya ve uzaklaşmaya, bazan da nesli çok olan bir adama delâlet eder. Fırıncıyı görmek, bekâr için evlenmeye, evliler için de evlâda delâlet eder. Bazan da sultanın hizmetçisine, namaz kılmamaya, ibadet ve taatı boşlamaya, üzüntü, keder ve fakirliğe delâlet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada herhangi bir fırıncı görülmesi; mahalle muhtarı gibi halkın işlerine bakan biri olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir fırıncı ile konuştuğunu görmesi; oturmakta olduğu mahallesi için hayırlı bir şey yapmak istediğine, kişinin rüyasında bir fırıncı ile kavga ettiğini görmesi; o kimsenin bulunduğu muhitte aleyhine birtakım dedikoduların yapıldığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanlara hizmet eden varlık sahibi bir kimseye, Fırıncı çocuk, sevgili, merhametli yönetici, korkudan emniyet ve mal bolluğuna delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ekmek.)


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen fırıncı, halkın işlerine vakıf bir kimseye işaret eder.Bazen fınncıyı görmek, kaçmaya ve uzaklaşmaya, bazen de nesli çok olan bir adama işaret eder.Fırıncıyı görmek, bekar için evlenmeye, evliler için de evlada işaret eder.Bazen de hizmetçisine, namaz kılmamaya, ibadet ve taatı boşlamaya, üzüntü, keder ve fakirliğe işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna