Rüyada Ev Yıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ev Yıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ev Yıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ev Yıkmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ev Yıkmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Ev Yıkmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ev Yıkmak dini rüya tabirlerinde Ev Yıkmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ölmek, evin yıkılmasına delalet ettiği gibi, evin yıkıldığını görmek de, ev sahibinin ölümüne delalet eder. Rüyada bir ev veya tarihî bir eseri yıktığını gören kimseye, üzüntü, keder ve şer isabet,eder. Bir kimse rüyada kendi üzerine evinin tamamının veya bir. fcsmının yıkıldığını görse, o evde bir insanın öleceğine veya rüya sahibine büyük bir musibet veya çirkin bir hadisenin erişeceğine delalet 3der. Rüyada evinin tavanının yıküdığını gören kadının kocası, ölür.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında evinin yıkıldığını görmesi; o kimsenin öleceğine, kişinin rüyasında bir evi veya tarihi bir yeri yıktığını görmesi; o kimseye keder, üzüntü ve kötülük isabet edeceğine işaret eder. Rüyanızda eski bir evi yıktığınızı görmeniz; yeni bir eve sahip olacağınıza yorumlanır. İbn-i Sîrin'in yorumuna göre: Rüyanızda ev yıktığınızı görmeniz; sizin bulunduğunuz yerden, mahalle veya memleketten başka bir yere göç ederek orada yeni bir ev yaptıracağınıza veya satın alacağınıza delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada evin yıkıldığım görmek de, ev sahibinin ölümüne işarettir. Rüyada bir ev veya tarihi bir eseri yıktığım gören kimseye, üzüntü, keder ve şer isabet eder. Bir kimse rüyada kendi üzerine evinin tamamının veya bir kısmının yıkıldığını görse, o evde bir insanın öleceğine veya rüya sahibine büyük bir musibet veya çirkin bir hadisenin erişeceğine işarettir. Rüyada evinin tavanının yıkıldığını gören kadının kocası, ölür.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna