Rüyada Et Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Et Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Et Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Et Yemeği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Et Yemeği görmek ne anlama gelir? Rüyada Et Yemeği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Et Yemeği dini rüya tabirlerinde Et Yemeği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada et ile pişmiş yemeği görmek, fakir için zenginliğe, etsiz pişmiş yemeği görmek, ihtiyaç veya ibadete delalet eder. Karışık şeylerle pişmiş yemeği görmek, hastalıktır.
Rüyada güzel bir yemek pişirdiğini gören kimse, o yemek miktarınca şöhrete erişir ve fakirlikten sonra zengin olur. Eğer kendisi için başka birisinin pişirdiğini görse, bazan da o adam o kimse hakkında hile yapmasından korkulur. Bazan da o kimse maksat ve arzusuna kavuşmak için yardım görür.
Et veya pirinç ile pişirilmiş süt ve bunlardan başka şeyler ferahlık, sevinç, akid, ilim ve faydalı rızıklara delalet eder. Bakla, kabak ve bunlara benzeyen sebzelerle pişirilen süt soyca olan karışıklığa ve güzel görülen bid'atlara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada et ile pişmiş yemeği görmek, fakir için zenginliğe, etsiz pişmiş yemeği görmek, ihtiyaç veya ibadete işarettir.Karışık şeylerle pişmiş yemeği görmek, hastalıktır.Rüyada güzel bir yemek pişirdiğini gören kimse, o yemek miktannca şöhrete erişir ve fakirlikten so a zengin olur. Eğer kendisi için başka birisinin pişirdigini görse, o adamın o kimse hakkında hile yapmasından korkulur. Bazen de o kimse maksat ve arzusuna kavuşmak için yardım görür.Et veya pirinç ile pişirilmiş süt ve bunlardan başka şeyler ferahlık, sevinç akid, ilim ve faydalı rızıklara işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna