Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dağ Keçisi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dağ Keçisi görmek ne anlama gelir? Rüyada Dağ Keçisi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dağ Keçisi dini rüya tabirlerinde Dağ Keçisi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dağ keçisi görmek, haddi tecavüz eden bir adamdır. Bir kimse bir dağ keçisine, keçiye yahut koça rastgeldiğini görse, büyük bir melikten ganimet alır. Çünkü dağ, zorba bir meliktir. Vahşî hayvanları avlamak ise, ganimettir. Dağda koç gören kimse, büyük bir melikle ilişkisi olan adama iftira eder. Dağ keçisine rastladığını gören kimse, bir zarara uğrar. Onun etini yediğini görse, mezkûr melikin adamından eline mal geçer.


Diyanet Ruya : Rüyada dağ keçisi görülmesi; haddini bilmeyen bir kişi ile yorumlanır. Bir kişinin rüyasında bir dağ keçisine veya bir koça rast geldiğini görmesi; o kimsenin büyük bir devlet adamından ganimet alacağına, kişinin rüyasında dağda bir koç görmesi; o kişinin devlet başkanının yanında olan bir kimseye iftira edeceğine, kişinin rüyasında dağ keçisinin etini yediğini görmesi; o adamdan yardım göreceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Bir kimse bir dağ keçisine, keçiye yahut koça rastgeldiğini görse, ganimet alır. Vahşi hayvanları avlamak ise, ganimettir.Dağ keçisine rastladığını gören kimse, bir zarara uğrar. Onun etini yediğini görse, eline mal geçer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna