Rüyada Çömlek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çömlek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çömlek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çömlek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çömlek görmek ne anlama gelir? Rüyada Çömlek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çömlek dini rüya tabirlerinde Çömlek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çömlek görmek, nimetlerini komşulara ve insanlardan gizlemiyen adama delalet eder. Eğer çömlek bakırdan olursa fakir bir kadına, bazan da iş hususunda can sıkacak derecede israr etmeye ve sırları gizlemeye delalet eder. Çömlek, bazı kere de doğum ve düşüğü çabuk yapan kadına, cariye, yolculuk ve hayvana delalet eder. Çömlek taştan ise beyaz cariyeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada çömlek görülmesi; rızık ve geçimle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir çömleği olduğunu görmesi; o kimsenin mal varlığının artacağına yorumlanır. Bir kişinin rüyasında herhangi bir çömlekte bir şey sakladığını görmesi; o kimsenin eline geçecek parayı tasarruf edip sıkı sıkı saklayacağına işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında toprak çömlek görmesi; o kimsenin fakirleşeceğine veya bir kadınla evleneceğine delalet eder. Rüyanızda bir çömlekten bir şey yediğinizi görmeniz; rızkınızın ve kazancınızın artacağına yorumlanır. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyada çömlek görülmesi; rüyayı gören kimsenin elinde bulunan nimetleri komşularından gizlemeyeceğine yorumlanır. Rüyada çömlek görülmesi; bazen de çocuğu ve düşüğü çabuk yapan kadına, hizmetçiye, yolculuk ve hayvana delalet eder. Bir kimsenin rüyasında taştan bir çömlek görmesi; o kimsenin beyaz bir câriye alacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Toprak çömlek komşularına hayrı dokunan cömert insana, Boş ama temiz çömlek kazançlı ve iyi geçecek yolculuğa yahut kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çömlekçi, Çanak, Kab, Tabak,Tencere, Tava.)


MollaCami Tabiri : Rüyada çömlek görmek, nimetlerini komşu ve insanlardan gizlemiyen adama işarettir.Eğer çömlek bakırdan olursa fakir bir kadına, Bazen de iş hususunda can sıkacak derecede ısrar etmeye ve sırları gizlemeye işarettir.Çömlek, bazı kere de doğum ve düşük yapan kadına, yolculuk ve hayvana işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna