Rüyada Çoğan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çoğan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çoğan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çoğan Otu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çoğan Otu görmek ne anlama gelir? Rüyada Çoğan Otu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çoğan Otu dini rüya tabirlerinde Çoğan Otu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Ellerini çoğan otu ile yıkadığını gören kimse arzu ve taleb ettiği bir şeyden ümidini keser. Bazı tabirciler, «çoğan otu ile ellerini yıkamakta bir beis yoktur ve bununla elleri yıkamak güzeldir», dediler. Bazıları ise, «çoğan otu ile ellerini yıkaması, kir ve kötü kokunun gitmesi için ise hüzün ve kederden kurtulur ve istediği ihtiyacı kendisi için hasıl olur,» dediler. Çoğan otu ile yıkanmak, dostluğun veya düşmanlığın kesileceğine alamettir, şeklinde de tabir edilmiştir. Korkudan kurtulmak ve tevbe etmek gibi şeylerle tabir edilebileceği de. söylenmiştir.


MollaCami Tabiri : Ellerini çoğan otu ile yıkadığını gören kimse arzu ve taleb ettiği bir şeyden ümidim keser.Bazı tabirciler, çoğan otu ile ellerini yıkamakta bir beis yoktur ve bununla elleri yıkamak güzeldir, dediler.Bazılan ise, çoğan otu ile ellerini yıkaması, kir ve kötü kokunun gitmesi için ise hüzün ve kederden kurtulur ve istediği ihtiyacı kendisi için hasıl olur, dediler,Çoğan otu ile yıkanmak, dostluğun veya düşmanlığın kesileceğine alamettir, şehlinde de tabir edilmiştir. Korkudan kurtulmak ve tevbe etmek gibi şeylerle tabir edilebileceği de söylenmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna