Rüyada Çekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çekmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çekmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Çekmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çekmek dini rüya tabirlerinde Çekmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Başka bir yere götürmeye muktedir olduğu bir şeyi sürüp çekmek, kasd ve himmetiyle yahut da, güzel siyasetiyle çetin işlerini kolaylaştırmaya ve güç işlerin kendisine itaatkar olmasına delalet eder. Çekilen şey şerre alametse, rüya sahibinin de akıbeti şer olur.


Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında çekip götürmeye gücü yettiği bir şeyi sürüyüp çektiğini görmesi; himmetiyle veya ince zekâsıyla zor olan işlerini kolayca halledeceğine işaret eder. Eğer rüyada çekilen şey şer alâmeti ise; rüya gören kimsenin âkibetinin de şer olacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Başka bir yere götürmeye muktedir olduğu bir şeyi şurup çekmek, kasd ve düşünmesiyle yahut da, güzel siyasetiyle çetin işlerini kolaylaştırmaya ve güç işlerin kendisine itaatkar olmasına işarettir. Çekilen şey kötülüğealametse, rüya sahibinin de akıbeti kötü olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna