Rüyada Çayırlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çayırlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çayırlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çayırlık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çayırlık görmek ne anlama gelir? Rüyada Çayırlık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çayırlık dini rüya tabirlerinde Çayırlık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya zahmeti az olan hanıma veya manevi ilme ya da devam eden sadakaya delalet eder. Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyaya ve dünya malına delalet eder. Bazan da çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere delalet eder. Bazan çayırlık görmek, islamiyete delalet eder.
Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş bir kimse ise, dünya zinetlerine aldamr ve yine ona meylederek eski durumuna döner. Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir san'attan diğer bir san'ata geçer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna