Rüyada Cimrilik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cimrilik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cimrilik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cimrilik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cimrilik görmek ne anlama gelir? Rüyada Cimrilik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cimrilik dini rüya tabirlerinde Cimrilik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada cimrilik ettiğini gören, uyanıkken ilacı olmayan bir hastalığa delalet eder. bazen cimrilik, nifakçı ve sahibini cehenneme yaklaştıracak amele delalet eder. bazen da cimrilik, çoluk çocuğunun nafakalarını kısıp daraltmaya, mal ve evadlarının telef olmasına yahut kötü tedbirli bir varise delalet eder. Rüyada cimrilik, yemek veya yerilmektir. Bundan dolayı rüyada cimrilik ettiğini gören kimse, yerilir. Nitekim yerildiğini gören kimsenin cimrilik yapması gibi. Kötü rüya görerek mal infak etmek, ecelin yaklaşmasına delalet eder. Rüyada gönlünün isteği ile mal infak etse hayır ve nimete erişir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir cimri ile tanıştığınızı ve onun kasası başında paralarını saydığını görmeniz; gelecekte bir mirasa konacağınıza işaret eder. Mirasın miktarı, rüyada görülen kasanın büyüklüğü ile orantılıdır. Bir kimsenin rüyasında cimri bir kimseyi görmesi; o kimsenin parasına bin düğüm atacağına, bir kimsenin rüyasında cimrice bir harekette bulunduğunu görmesi; o kimsenin elinden bir miktar paranın çıkacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Cimri olduğunu görmek nifaka, kendini cehenneme götürücek amelleri işlemeye, çocuk çocuğunun nafakasından kısmaya; Cimrilik yüz karası olmaya; yerve ve yerilmeye, mahzurlu işler yapmaya; Cimri birini görmek, bu özellikleri olan bir kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada cimrilik ettiğini gören, uyanıkken ilacı olmayan bir hastalığa işaret eder.Bazen cimrilik, ayrılıkçı ve sahibini cehenneme yaklaştıracak amele işaret eder. Bazen de cimrilik, çoluk çocuğunun nafakalarını kısıp daraltmaya, mal ve evladlarının telef olmasına yahut kötü tedbirli bir varise işaret eder. Rüyada cimrilik, yemek veya yerilmektir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna