Rüyada Can Sıkıntısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Can Sıkıntısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Can Sıkıntısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Can Sıkıntısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Can Sıkıntısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Can Sıkıntısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Can Sıkıntısı dini rüya tabirlerinde Can Sıkıntısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada gönlünün daralması, pişmanlık ve istiğfardır. Bundan dolayı bir kimse rüyada gönlünün sıkıldığını görse, o kimsenin yaptığı günahtan dolayı kendisini yermesine ve pişman olup tövbe ve istiğfar etmesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında canının sıkıldığını, gönlünün daraldığını görmesi; o kimsenin günahlarından dolayı pişman olacağına ve dolayısıyla tövbe ve istiğfarda bulunacağına işaretle tabir olunur. Bunun için eğer bir kimse böyle bir rüya görmüşse o kimsenin hemen günahlarından ötürü tövbe ve istiğfara yönelmesi gerekir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sıkıntı.


MollaCami Tabiri : Rüyada gönlünün daralması, pişmanlık ve afdilemedir. Bundandolayı bir kimse rüyada gönlünün sıkıldığını görse, o kimsenin yaptığı günahtan dolayı pişman olup tevbe ve istiğfar etmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna